Antivirüs

ARUBA NETWORK Çözüm Ortağı

Aruba Networks

picture

Acses Point , Mobilty Controller...

Aruba 600 Series Mobility Controllers

600 Serisi Mobilty Controller,  şubeler için güçlü kurumsal düzeyde “ Zero-Touch “ yeteneklilik sunar.  600 Serisi ARUBA Networks bütünlüğünün ayrılmaz bir parçasıdır ayrıca merkezi yönetim biriminde ulaşılarak yönetim sağlama izni verir.


ARUBA merkezi “ Zero Touch “ provizyonu ve yönetimini 600 serisi Mobilty Controller sunarak genel ağ yapısına dağıtılabilir. Yönetim ve monitör için Bilgi işlem asistanlarına gerek duymaz. Bir diğer dağıtım seçeneği ise uzaktan yönetim ve local web tabanlı ayarlamalarla olur.

 

Aruba 3000 Series Mobility Controllers

ARUBA 3000 Mobilty Controller büyük ve orta ölçekli ağlarda yüksek performanslı ve tek başına yönetim sağlayan bir cihazdır. 3000 Serisi cihazlar 8.192 kullanıcın bağlanmasına destek verir ve firewall’da uygulanan kuralları 4GBPS hızında aktarımını yapar.


Uçtan uça güvenli IP tüneller oluşturabilir. Aruba access points (APs) ve  Mobility Access Switches local ya da özel networklerdeki veri transferini 3000 serisine aktarım yapar ve Access Layer arasında local köprüleme yapar.

Ek olarak 128 adet Access Point ya da 32 adet Mobility Access Switches destekler. 3000 serisi Mobilty Center Data Center’dan dağıtılan 512 adet Remote Access Point Sanal Şube Networklerini (VBN) destek sağlar.
3000 Serisi şifreli bir şekilde Özel Sanal Networkler(VPN) oluşturabilir güvenli ve hızlı bir iletişimde olmalarını sağlar. IPv4, IPv6 bağlantısını destekler. Aruba Policy Enforcement Firewall (PEF), Aruba Adaptive Radio Management (ARM), ve Aruba RFProtect™ Spectrum Analysis ve Wireless Intrusion Protection capabilities özellikleri bulunmaktadır.
Büyük networklerde Cluster ve Management destekler. Binlerce Mobility Controller bu sayede basit bir şekilde yönetebilme imkânına sahip olabilirsiniz.

 

Aruba 6000 Mobility Controller

6000 Mobility Controller modüler yapıya sahiptir ve büyük ölçekli kampüs networkler için tasarlanmıştır. . 6000 Serisi cihazlar 32,768 kullanıcın bağlanmasına destek verir ve firewall’da uygulanan kuralları 80GBPS hızında aktarımını yapar.

Uçtan uça güvenli IP tüneller oluşturabilir. Aruba access points (APs) ve  Mobility Access Switches local ya da özel networklerdeki veri transferini  6000 serisine aktarım yapar ve Access Layer arasında local köprüleme yapar.

6000 Serisinin Merkez yönetimini ARUBA M3 adı verilen Modüller sayesinde yapar. Bir adet ARUBA M3’e, 4 adetten fazla M3 modülü takılabilir ve 2.048 adet Access Point, 512 Mobilty Access Switches ya da 4.096 Remote Access Point’e kadar destekler.

Büyük networklerde Cluster ve Management destekler. Binlerce Mobility Controller bu sayede basit bir şekilde yönetebilme imkânına sahip olabilirsiniz.


picture