WhatsUp Gold Download

WhatsUp Gold Çözüm Ortağı

Ipswitch WhatsUp Gold

picture

Ağ gözlemleme ve Haritalama...

Ağ gözlemleme, haritalama ve raporlama konusunda başarılı ancak aynı zamanda da ekonomik ve pratik kullanımlı bir uygulama arayan bilgi işlem departmanı çalışanlarını mutlu edecek bir uygulama.Uygulama yapısından dolayı gözlemleme işlemini ağa ekstradan fazla yük bindirmeden gerçekleştirebiliyor.
Ağ haritası arabirimini kullanarak belli uyarıları veya alarmları ayarlayabiliyor veya belli servisler veya aygıtlar sorun çıkarttığında ağ yöneticisinin uyarılmasını sağlayabiliyorsunuz. Tüm bunlara ek olarak WhatsUp detaylı tarihi raporlama yaparak performansı belli zaman aralıkları içerisinde takip etme imkanı da veriyor.


picture

Ipswitch MOVEit DMZ

picture

En Güvenli ve Uyumlu Dosya Transfer Sunucusu

Ipswitch Firmasının Ürünü MOVEit DMZ Simdi Sophos ve ICAP – etkin Symantec Antivirus Çözümleriyle Entegre Çalışabiliyor.
Dünya çapında binlerce kullanıcı tarafından ve son derece güvenli , yönetilebilir dosya transfer sunucusu olan Ipswitch MOVEit DMZ, şimdi Sophos ve ICAP-etkin Symantec Antivirus çözümleriyle de entegre çalışabilmektedir.


MOVEit DMZ nedir?
MOVEit DMZ Enterprise dünyanın en güvenli ve uyumlu dosya transfer sunucusu olarak dizayn edilmiştir. Bu güçlü çözüm kritik veri ve dosyaların şifrelenerek transferini ve depolanmasını sağlamak için tasarlanmıştır.
MOVEit DMZ Enterprise sunucusu verinin şifrelenerek; hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde internet üzerinden dosya, mesaj ya da web gönderim formatlarında transferini ve depolanmasını sağlar ve bu sayede şirketlerin ve resmi kurumların güvenlik ve uyum ihtiyaçlarını karşılar, global iş uyumunu geliştirir, dosya transferi üzerinde yoğunlaşır ve mevcut iş akışını geliştirir.
SECURİTY:MOVEit DMZ Enterprise DMZ’de çalışacak şekilde dizayn edilmiştir ve internetten ya da yerel ağdan erişilebilir. MOVEit DMZ kendisini ve aldığı veriyi üzerinde bulunan FIPS 140-2 şifrelemeyle ve 256-bit Aes şifreli depolama ile güvenliği sağlar.


Özellikleri:

COMPATIBILITY: Kullanıcılar MOVEit DMZ’e standart Web tarayıcı, FTP SSL (FTPS/TLS) ve SSH2 (SFTP/SCP2) ile bağlanabilir.
EXTERNAL AUTHENTICATION: Active Directory gibi bir kullanıcı veritabanı ile kimlik doğrulamayı sağlar.
TIERED ARCHITECTURE DEPLOYMENTS: İstenirse MOVEit DMZ bir sunucuya, encrypted data store başka bir sunucuya ve configuration database üçüncü bir sunucuya kurularak daha esnek bir yapı oluşturulabilir.
FLEXIBILITY: MOVEit DMZ admin’leri kullanıcıları gruplayarak her gruba özel yetkilendirmeler atayabilirler.
INTEGRATES WITH SQL SERVER DATABASE: İstenirse gömülü veritabanı kullanılır, istenirse de SQL server database ile entegre edilebilir.
COMPLIANCE: Üzerinde tanımlı 90 hazır raporla ve istenirse custom raporlarla raporlama yapılabilir.
AD HOC TRANSFER MODULE: Bu modül bir web browser veya Microsoft Outlook ile person-to person dosya paylaşımı sağlar.picture